Kabiny prysznicowe

ZAMÓW NAJLEPSZĄ KABINĘ PRZYSZNICOWĄ NA WYMIAR!

Przełamujemy mity!
Udowadniamy, że kabina prysznicowa może być w 100% dopasowana do Ciebie i Twojej łazienki.

Specjaliści, od bezsprzecznie najlepszych brodzików na zamówienie, proponują kabiny i parawany prysznicowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Perfekcyjne  kabiny oraz parawany prysznicowe Luxum przygotowywane są według indywidualnego projektu, z najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz systemów okuć gwarantujących bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat. Warto zwrócić także uwagę na możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań i form kabin prysznicowych, z użyciem Corianu, Staronu, laminatów poliestrowych, carbonu, teaku i orzecha amerykańskiego.

Zamów w prawdziwym włoskim stylu, komfortowe kabiny prysznicowe z podziałem na strefę mokrą i suchą. Doskonałym pomysłem są także zintegrowane brodziki na miarę, połączone monolitycznie  ze ścianami i półkami z Corianu.

Bez problemów zostaną zrealizowane nawet najbardziej nietypowe i pomysłowe kabiny prysznicowe. Wystarczy przedstawić projekt lub szkic, albo zdać się na kreatywność projektantów Luxum.

 

CORIAN ® - znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjnych .Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma