Meble łazienkowe

NOWOCZESNE MEBLE  ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Najwyższa jakość w Twojej łazience !

Wyposażenie łazienek Kraków - Galeria

Meble łazienkowe odporne na wilgoć - idealne aranżacje łazienek

Luxum - specjalista w wyposażeniu luksusowych łazienek.

Wyobraźmy sobie, jak nadają  elegancji łazience - meble idealnie skrojone na miarę...

Meble łazienkowe na wymiar, dopasowane w każdym szczególe do aranżacji łazienki , podkreślające  jej  indywidualny charakter i cieszące swoim nienagannym wyglądem przez wiele lat.

Wyposażenie łazienek - meble i szafki łazienkowe pod umywalkę, na wymiar

Nowoczesne łazienki wymagają innowacycjnych materiałów, zapewniających doskonałe wrażenia estetyczne i niezawodność rozwiązań. Szafki i meble łazienkowe od Luxum są wytwarzane ręcznie, przy użyciu najnowocześnejszych technologi z kompozytów solid surface lub z impregnowanego, MDF-u, fornirowanego naturalnym drewnem lub lakierowanego 5-cioma warstwami twardego lakieru, także od wewnętrznej strony. Stosowane dodatki, systemy prowadnic i okuć renomowanych firm europejskich sprawdzają się za każdym razem.

Szczególna trwałość i niezwykła faktura cechuje szafki łazienkowe (w tym szafki pod umywalkę), wykładane pierwszorzędnym fornirem drewnianym z polskich lasów lub importowanym z najbardziej egzotycznych zakątków świata. Dla pewności pełnej ochrony przed wilgocią, meble łazienkowe fornirowane, lakierujemy aż potróną warstwą najwyższej jakości bezbarwnego lakieru, w wysokim połysku, półmacie lub macie.

Luxum wykona każde zaprojektowane meble łazienkowe, a na życzenie zaproponuje wykonanie mebli łazienkowych inspirowanych designem najsłynniejszych, światowych projektantów.

Meble łazienkowe na zamówienie Luxum, spełniają najostrzejsze wymagania klientów i architektów.

Każdy detal szafek łazienkowych, pod umywalkę i zwykłych, jest starannie przemyślany i pieczołowicie dopracowany.

To właśnie w wannach, szafkach pod umywalki i innych meblach łazienkowych największe zastosowanie mają materiały odporne na wilgoć i agresywne środki chemiczne, takie jak Corian, Staron, Montelli, Kerrock, Carbon, laminaty na bazie żywicy i włókna szklanego.

Dzięki gwarantowanej jakości Luxum, meble łazienkowe są piękne, bezpieczne i niezwykle trwałe.

Z Luxum aranżacje łazienek stają się łatwiejsze. Bez obaw o jakość materiałów i solidność wykonia możesz planować najbardziej kreatywne rozwiązania dla łazienki.

Wyposażenie łazienek powstające dzięki naszej pasji i doświadczeniu, jest doceniane przez najbardziej wymagających odbiorców.

Czy wiesz, że właśnie w polskiej manufakturze Luxum, na zamówienia włoskich marek o światowej renomie, powstają najbardziej pożądane w Europie meble łazienkowe na wymiar?

Kwintesencja luksusowych łazienek jest do zdobycia nie tylko na targach wyposażenia wnętrz w Mediolanie, Bolonii czy Paryżu. Teraz wiedząc, że wszystko jest na miejscu, w lepszych, korzystniejszych cenach, możesz spokojnie planować inwestycje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapewniając bezpłatne doradztwo, a na życzenie także wizualizacje.

Nowoczesne wyposażenie łazienek, wanny, umywalki, brodziki i szafki pod umywalki na wymiar Luxum można zamówić nie wychodząc z domu. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a osobisty doradca zadba o dostosowanie zamówienia do indywidualnych oczekiwań.

Salon łazienek Kraków

Warto także odwiedzić  showroom - salon nowoczesnych łazienek, gdzie nieskrępowanie można dotknąć, wypróbować jakość, a nawet skorzystać z przykładowego wyposażenia z naszej oferty. Dzięki wizycie w naszym salonie nowoczesnych łazienek przekonasz się na własne oczy o wysokiej jakości oraz niezwykłym designie produktów z oferty Luxum.

Zapewniamy dostawę i ewentualny montaż wyrobów sanitarnych, mebli łazienkowych, szafek pod umywalkę, zabudowy systemu Geberit -  przygotowanych na wymiar i tych standardowych.  Luxum zajmie się urządzeniem Twojej łazienki, gdziekolwiek będziesz tego potrzebować.

Nowość w meblach łazienkowych i zabudowach systemów typu " Geberit " ! Luxum proponuje wspólne wyjazdy z inwestorem lub architektem, po materiały wykończeniowe mebli łazienkowych, do bezpośrednich producentów lub dystrybutorów. Gwarantuje to zwłaszcza w przypadku naturanych materiałów na szafki, zabudowy i meble łazienkowe, że będą w strukturze i kolorze idealnie odpowiadającycm indywidualnym gustom i oczekiwaniom.

Dla odbiorców spoza UE, załatwiamy wszelkie formalności celne i certyfikacyjne.


*  CORIAN ® - znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjnych .

 

Szafki łazienkowe, szafki pod umywalkę - Galeria


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma