Panneaux muraux 3D


Promocja ! Panel ścienny MDF 3D w cenie tylko 249 zł brutto za 1 metr kwadratowy


KOLEKCJA 38 NAJMODNIEJSZYCH WZORÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Możliwość zaprojektowania i wykonania dowolnego wzoru!

Nowość na polskim rynku! Dekoracyjne panele ścienne z głęboko frezowanego MDF 3D 

Najwyższej jakości, innowacyjne panele ścienne z odpornego na wilgoć MDF-u, frezowanego 3D, to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne do aranżacji luksusowych wnętrz.

Dzięki nowoczesnej technolgii i doskonałemu wzornictwu możemy teraz w szybki i wygodny sposób mieć ściany, sufity, zabudowy i meble w ciekawym, niebanalnym stylu. Panele dekoracyjne MDF 3D, eliminują podobne rozwiązania z dekorami gipsowymi. Panele ścienne MDF 3D , są odporne na wilgość, lekkie, łatwe w montażu, trwałe i mniej kosztowne od propozycji dekoracyjnych płyt i paneli gipsowych, albo żywicznych. Co bardzo ważne, płyty dekoracyjne MDF 3D można ze sobą łączyć bez widocznych spoin. Nasze dekoracyjne panele ścienne 3D można w prosty sposób montować nie tylko na tradycyjnych ścianach i sufitach, ale także na lekkich ścianach z GK (kartonowo-gipsowych) lub płyty OSB.

Dodatkowymi zaletami paneli ściennych i sufitowych z MDF 3D, są doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne. W obecnej chwili, nie ma na rynku bardziej innowacyjnego, ciekawszego, lekkiego i tak uniwersalnego rozwiązania w przyjaznej cenie, jakimi są panele dekoracyjne MDF 3D od Luxum.

Panele dekoracyjne MDF 3D wykonane są z gęstej płyty MDF, jednostronnie laminowanej, głęboko frezowanej w technologii 3D. Panele mają grubość 16mm i są w standardzie pokrywane 3-krotnie białą farbą podkładową. Co bardzo ważne, panele MDF 3D są pochodzenia naturalnego i nie zmieniają mikroklimatu pomieszczeń, pozwalając na swobodne "oddychanie" ścian.

Standardowy rozmiar panelu dekoracyjnego MDF 3D to 500x1000mm. Grubość paneli 16mm.  Dostępne są także panele ścienne o maksymalnym rozmiarze 2700x1250mm. Na zamówienie, dostarczmy panele dekoracyjne docięte na żądany wymiar, co ułatwia i przyspiesza prace montażowe.

Jako jedyne na rynku panele ścienne 3D, mogą być swobodnie docinane w miejscu montażu przy pomocy zwykłych narzędzi do obróbki drewna. Można także wiercić dowolne otwory.

Efekt końcowy uzyskujemy poprzez malowanie zwykłym pędzlem lub w sposób natryskowy. Do malowania paneli ściennych 3D możemy użyć, bez wcześniejszego gruntowania farb akrylowych, lateksowych, winylowych, dzięki czemu uzyskamy fantastyczne powierzchnie w dowolnym kolorze.  Panele MDF 3D można malować także zwykłymi farbami ściennymi, emulsyjnymi.

Wraz z naszym partnerem, amerykańską firmą Benjamin Moor produkującą najlepsze na świecie farby, opracowaliśmy w Luxum metodę malowania dekoracyjnych paneli ściennych 3D w niezwykle prosty sposób, o artystycznym efekcie, z możliwością piaskowania, złocenia, srebrzenia, dzięki czemu uzyskuje się fenomenalny, niesamowity efekt dekoracyjny. Dzięki zastosowaniu specjalnych farb Benjamin Moor, dekory z MDF 3D z powodzeniem można stosować w łazience oraz innych wilgotnych i wymagających pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszytko! Mamy innowacyjne, gotowe panele ścienne MDF 3D , laminowane w 150 kolorach, lakierowane lakierem matowym lub w wysokim połysku (6000 kolorów) oraz panele fornirowane naturalnym drewnem lub formirem modyfikowanym w 40 kolorach.

Najbardziej wymagający klienci i architekci mogą zaprojektować dowolny wzór, napisy, wizerunek, logo, a takie panele ścienne 3D zostaną dostarczone wprost do zamawiającego.

Panele dekoracyjne MDF 3D sprawdzają się idelanie podkreślają ekskluzywne wykończenie wnętrz w domach i apartamentach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Na życzenie, Luxum nie tylko dostarczy wybrane wzory paneli dekoracyjnych, ale także zajmie się ich profesjonalnym montażem oraz malowaniem.

Dobrzy architekci zwracają także uwagę na szersze możliwości zastosowania płyt z MDF 3D, jako np. frontów meblowych, dodatków architektonicznych itp.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Show roomu - Galerii Wnętrz Kreatywnych, przy ul. Lipskiej 16, w Krakowiegdzie można będzie zobaczyć ciekawą i inspirującą aranżację z wykorzystaniem paneli dekoracyjnych MDF3D.

Panele ścienne 3D z wysokogatunkowego MDF-u naturalnego pochodzenia, spełniają najostrzejsze normy i wymagania stawiane przed luksusowymi wyrobami dla nietuzinkowych odbiorców.

Odwiedz też galerię zdjęć na naszej stronie, gdzie umieściliśmy kilka przykładów zastosowania luksusowych płyt dekoracyjnych MDF3D.

Zapytaj także o panele ażurowe 3D, z otworami do zastsowania jako tradycyjne panele ścienne, fronty meblowe lub do zabudowy grzejników.

Proszę wybrać najbardziej interesujący wzór i skontaktować się z nami. Przygotujemy najlepszą ofertę.

W tabeli poniżej 38 oryginalnych wzorów paneli sciennych 3D dostępnych w standardzie.

W galerii zdjęć Luxum znajdziesz przykładowe zdjęcia zastosowania paneli ściennych 3D


 mdf3d_001  mdf3d_002  mdf3d_003  mdf3d_004
 mdf3d_005  mdf3d_006  mdf3d_007  mdf3d_008
 mdf3d_009  mdf3d_010  mdf3d_011  mdf3d_012
 mdf3d_013  mdf3d_014  mdf3d_015  mdf3d_016
 
 mdf3d_017  mdf3d_018  mdf3d_019  mdf3d_020
 
 mdf3d_021  mdf3d_022  mdf3d_023  mdf3d_024
 mdf3d_025  mdf3d_026  mdf3d_027  mdf3d_028
 mdf3d_029  mdf3d_030  mdf3d_031  mdf3d_032
   
 mdf3d_033  mdf3d_034  mdf3d_035  mdf3d_036
       

  mdf3d_037                                                mdf3d_038

Panele można w łatwy sposób montować przy pomocy kleju montażowego, kołków, kotew itp.


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma